CM Enjoy Lucky Love

9. března 2013 v 7:17 | Nina
Minulý víkend jsem popřemýšlela o osudu nového koně, který k nám dorazil od Loty. Je to Breyer Stablemates plavák na moldu Standarbreda /klusák/. Malovala jej Mazel, předloha byl Spirit (ano ze seriálu ;)). Avšak Spirit na tom, co se týče odřenin a škrábanců, nebyl nejlépe, a tak měl jisté další barevné změny v jeho životě :D.
Kdyby měli být na plánu pouze barevné změny, to by nemohla být online na facebooku Karča :). My dvě šibalky jsme se zase rozhodli zničit každá jedno ze svých koní :D. A tak Spiritek neměl jen nový náter...
↑ Takto vypadal, když přijel od Loty..

↑K porovnání: Album fotek Spirita před předěláním.
A nyní už k jeho nové podobě.
1. ČÁST
Nejprve přišel na řadu 1. způsob změnění moldu, který nebudu zveřejňovat. Ten působí pouze na Schleichy a s Breyery to ani nehne, což je velice zvláštní :D. Takže jsme s Karčou tedy vymysleli (ehm...:) Karča vymyslela, viď Karčo? :D) druhý způsob, jak ironické, který působí jenom na Breyery :D. Ten také nebudu zveřejňovat, každý má svá tajemství ^^..
Ten se po několika "operačních zákrocích" s končetinami nezvykle povedl.. A Spirit tak získal svou novou moldovou podobu. Musím říct, že jsem se na něho nadívala skoro půl hoďky ;). Dokonce ze Spirita není Spirit, ale "Spiritka,,! Ano, došlo k mé tolik očekávané změně pohlaví...x))
2. ČÁST
Což je přemalování. Tento těžce předělaný mold (:D) si zaslouží pořádné zbarvení, které můžu zhotovit. Takže jsem pečlivě vybírala v knížkách, po netu....až jsem zavítala na pony Lagoon, nakonec mi posloužil model jednoho TWH, pěkně starý mold a model vůbec. Ale samozřejmě (jako vždy, když maluji podle předlohy) jsem zbarvení nezáměrně úplně předělala na úplně jiné :D. Ale myslím si, že oba mají něco společného :).
Dávala jsem si na něm (teď už na ní) opravdu záležet. Malování od základní bílé barvy až po malování kopyt a očí mi trvalo přes dvě hodiny.... A pak, když už bylo hotovo zjistím, že nemám lak na přestříkání! Si nedovedete představit, jak jsem byla naštvaná :D. Ale něco jsem tam ještě vystříkala na ní, ale potřebuje ještě pro jistotu jednu vrstvu.
3.ČÁST
A po celém dni práce už konečně došlo na mou nejoblíbenější část - pojmenování. To byl ale boj :D. Pozorně jsem zkoumala její stavbu těla, zbarvení....vymýšlela povahu...prostě vše, co by pomohlo k určení jména. Přemýšlela jsem nad překlady do angličtiny jako například Zpřízněná duše, Neviňátko, Štěstí v neštěstí...svit v temnotách a takové další bláznivé kombinace, ale pak, pak jsem přišla na úžasné a dokonalé slovo Joy, což znamená radost. Přidám k tomu Enjoy a myslím, že jsem dosáhala blaha. Ale to je málo, ještě nějaké přídavky... moc se mi líbí české slovo štěstí :D :D. Takže Lucky...správně, takže máme Enjoy Lucky...což znamená Užij si štěstí/šťastný/...co dál? Hm...nějaké něžné, krásné, mírumilovné slovíčko jako je ona sama....Láska! Ano, mír a lásku! Takže Peace nebo Love? Enjoy Lucky Love....Enjoy Lucky Peace...Užij si šťastnou lásku/mír...hm...je to klisna a láska je rodu ženského xD, takže Enjoy Lucky Love :)..
A předělaný Spirit dosáhl své dokonalosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama