CM Mon Avenir

9. března 2013 v 7:22 | Nina |  Výtvarná činnost
Lákala mě výzva vyzkoušet si jedno z nejnáročnějších zbarvení (myslím tím na realistické namalování) a to dapple grey (česky grošovaný bělouš). Tyto prázdniny jsem si řekla, že opravdu zamakám na své činnosti v CMkaření. A tento hřebec měl být důkazem mé snahy. A myslím, že se hodně povedl! Nevím, co na to řeknou odborníci, ale mně osobně dodal obří várku motivace :). Jsem na šimlíka pyšná! ;)
Jeho jméno je další významná věc. Jmenuje se Mon Avenir. V překladu z Francouzštiny to znamená "Moje budoucnost". Chci tím říct tři věci. Ta hlavní je, že moje další CMka neklesnou pod jeho úroveň (budu se snažit). Je to veliký úkol ;). Další věcí je poděkování. Pojmenovala jsem ho po ranchy Mon Avenir, který vlastní Lanya. Tato báječná sběratelka mi umožnila vlastnit tak přenádherné modely jako třeba Do Me a Favour, Silver Moon nebo Dots&Dashes. A poslední věcí, kterou trochu nahlédnu do budoucna - koník je plemene Selle Francais (francouzský jezdecký kůň), a to proto, že to byl dřív vlastně Persy a ten byl také tohoto plemene. Proč Persy už není se dozvíte co nejdříve v příběhu, který však má smutný konec.

Chci vás upozornit, že ačkoli se CM věnuji, nejsem žádná odbornice na názvosloví, pracovní postupy a techniky z této oblasti, snad se to časem změní :D.

A nyní modelové věci..
Původní podoba: Schleich bílý vzpínající se mustang
Inspirace: dapple grey
Změna moldu: ne
Technika: repaint - akrylové barvy
Zajímavosti: Prodloužená hříva, groše, podkovy, žíhaná přední kopyta
Délka práce: cca 3 hodiny

JEŠTĚ IN PROGRESS:

ALBUM:

A TEĎ CHCI SLYŠET VÁŠ NÁZOR, PŘIPOMÍNKY, RADY, KRITIKU! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama