Cold Holiday Mornings 2012

9. března 2013 v 6:04 | Nina
Velkou část pololetních prázdnin jsem věnovala focení. Musím uznat, že zírání z teplé místnosti do krásné, prosluněné, ale mrazivé přírody s pomyšlením na báječné fotky je sice dost přitežlivé, jenže těžko uskutečntelné. Už několikrát jsem měla choutky vyrazit s koňmi a foťákem, ale až tento prodloužený víkend jsem se konečně přiměla vyrazit do kruté zimy :D.


Gáya

Proto se také album jmenuje studená prázdninová rána.

V pátek, jak jinak, ráno, jsem se, jak jinak, s Kačkou vydala prozkoumat oblast Podkrušnohorského přivaděče. No... od rodičů tam mám zakázáno chodit, jelikož je to nebezpečné, ale dávám si velký pozor a nechodím tam sama, budiž. Svítilo sluníčku a obloha byla vymetená. V okolí žádný človíček až na pár pejskařů. Nastal čas vytáhnout foťáček a Přítele.


Un Ami

Dívíte se? Přítel, to je náš nový přírůstek. Vysoce ceněný plemenný hřebec švédského teplokrevníka, Un Ami, což znamená (přeloženo z francouzštiny) přítel. Ano, jméno koníka z únorového Jezdectví :D. A protože pravý Un Ami jezdí drezuru i parkur, nemůže to být u našeho Amíska jinak ;). Btw, nesnáším zdrobněliny tohoto typu....:D Un Ami se předvedl v nádherném světle a já se nemohla vynadívat, jak skvěle se mi povedly mé první groše... Ano, je to můj CM! Navíc, drastic CM. Po delší době jsem vytáhla modelovací hmotu a jen si všimněte, co nového, Un Ami, obdržel.


Gáya
Společnice, která šla na páteční focení s Přítelem, byla Gaya. Taktéž novinka v našem chovu. Je to totiž mladá chovná klisna Akhal-Teke. Je to dar od ranče Hvězdovec, tímto bychom chtěli Karče z celého srdce poděkovat, jelikož Gaya je úžasná, krásná a zdobí náš ranch :). A abych nezapomněla, musím poděkovat i Lintith, protože mi na NYLS vybrala pro klisnu jméno, děkuji :). Gáya zazářila i na nedělním focení. Dnes, tedy v neděli, mě a Kačku čekala 3,5 hodinová cesta procházkou do Kauflandu :D. Nezapomenu na ní nikdy.... takové zážitky... :D :D :D Focení bylo sice vedlejší, ale pár snímků Gáyi jsem vytvořila. Odpoledne jsem vyrazila, pro změnu s mamkou a do Penny, taktéž pěšky. Brala jsem Nacho Salazara a Jewelíka. Bohužel, počasí nespolupracovalo tolik, jako ráno či v pátek, ale fotky ujdou.
ENJOY IT :).

Jewel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama