Enduranční vyjížďka

9. března 2013 v 5:33 | Nina
Už jsem Vám dlouho slibovala fotky, kdy jsem vzala Dominiku s Luxe, Pavlu s Rockym a ještě nějaká ta SMka fotit na louku a ke skále, co? :) Bylo to někdy před před minulý týden :D. Ale nyní jsou konečně tu! :) Fotek je mnoho a mnoho, jsou samozřejmě na rajčeti, takže je zkoukněte a vyhodnoťte nejlepší :).
V sobotu ráno se Domča vydala na ranní enduranční vyjížďku s její svěřenkyní Shantal de Luxe. Shany si vede skvěle, v létě pojede na první závod, na kterém bude reprezentovat RSS :). Holky si vyjeli na stezku podél menšího sídliště, pak vedla loukou a nakonec do lesíka, kde je taková pískovcová skála. Unikát, že? :D A ještě Vám řeknu, že jsou hned naproti paneláky! :D Ale pšššt, je to někde v kráásném lesíku a v přírodě a ne na začátku sídliště ;D. Cestou domů to vzaly kolem naší pastviny, která byla po zimě v jakž takž dobrém stavu. Zrovna potkaly Gabilana a Ashama :). Jejich fotky určitě také najdete ;).
V sobotu ráno se také vydala na trénink Lisa s Cherrym. Shodou okolností také enduranční dvojice! Avšak tito dva trénovali na důležitější okamžik - ano, CBG. Lisa měla namířeno také ke skalám, jelikož je tam po zimě nejlepší podklad a vhodný terén. Nezdrželi se tam tak dlouho jako Domča s Shany, protože měla Lisa ještě na programu párkrát nafotit Feyu. Její fotky v albu také uvidíte ;).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama