Focení na zakázaném místečku

9. března 2013 v 5:58 | Nina
Dnes ráno jsem se již po čtvrté vydala na focení s novým foťákem a s dvěma svými kámoškami - Kačkou a Lilly. Fotila jsem vše, co mě napadlo. Přes krajinu, detaily, rostliny, Kačku s Lilly až samozřejmě po modely ;). Včera večer jsem připravila foťák, sbalila pár koní do tradiční černé kabelky, kterou jsem dostala od Káč k Vánocům, právě jako brašnu na koníky (pro všechny velikosti :P).

Navrhla jsem návštěvu našeho oblíbeného tzv. "zakázaného místečka". Jeho "zakázanost" spočívá v jeho tajných návštěvác, jelikož se k němu musíte dostat přes mnoho "nebezpečných" překážek ;), alepoň pro rodiče. Musely jsme překonat umělý potok Podkrušnohorský přivaděč, dále po silnici vilovou čtvrť, pak kolem zahrádkářské kolonie a nakonec vystoupat prudkou lesní cestou hlouběji do lesa. Ta "nejnebezpečnější" část se nachází přímo na místě. Je to vlastně vrcholek skalnatého kopečka pokrytý listnatými lesy s prudkým srázem dolů. Je zde úžasný výhled na část Chomutova a hory. Také na elektrárnu a zemědělské silo :D.
Dole, pod skalnatou stěnou se nachází listnatý les a další malá skála. Lesní cestou, kterou tam jdete, objevíte i několik malých "lesíků" zajímavé, spíše exotické rostliny, jménem.... bambus! ano, on tam obyčejně roste bambus!! Neuvěřitelné... v českém lese najít bambus?! :D Toto místo je plné překvapení. My dvě průzkumnice jsme široké okolí kolem tohoto místa prozkoumaly. Narazily jsme na úchvatná mini-údolí, přenádherné kopečky mechu, které vypadají jako ostrůvky... různé skalky a lesní mýtinky. Miluji toto místo, ale smutné je, že sem můžu docházet pouze málo a ještě k tomu tajně :/.
Právě mne napadlo - co vytvořit článek s fotkami o mých "fotících místečkách"? Je jich opravdu hodně, nalézám je s Kačkou a různě je nazýváme ;). Co myslíte? Líbilo by se vám? Třeba bych nafotila cestu ode mě z domku až do tohoto "zakázaného místečka" nebo nafotit prostředí, ve kterém jsem vyfotila třeba tuto fotku? :)
Myslím, že je to bezva nápad! :))))
Tak, teď už ale dnešní album, zde:

http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/Foceni_na_zakazanem_mistecku

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama