JO Černík - na jízdárně

9. března 2013 v 6:37 | Nina
Mám rozepsánou sérii článků o tom nejkrásnějším týdne u koní, který jsem kdy zažila. Bohužel jsem jej ještě nedokončila, a tak Vám jej sem nemůžu ještě dát. ALE... :) Mám něco mnohem lepšího, teda, alespoň pro Vás budou zajímavější fotky, než-li psané foto, ne? :)
Takže k věci. Ukážu Vám takovou soukromou záležitost. A to mé "jezdecké umění" a můj obličej. Doufám, že toho nezneužijete :D :D. Není nutno upozorňovat, že jde jen o krásného koně, přesněji klisnu Českého teplokrevníka Gonu a pěkné prostředí jízdárny, nikoli o moje divné výrazy na většině fotek ;).
Velká většina snímků je na venkovní jízdárně. Pár foteček je z rybníka neboli zpříjemnění horkého letního dne, navíc po tréninku :).
Na všech fotkách jedu na "svém" koni :). Ne, nebojte, není můj :(, byl ale na ten týden, co jsem tam byla vypůjčený :D. Je to šestiletá klisna, což je úctyhodné, řekla bych, že tak mladý kůň se mnou vymete jízdárnu, ale ona byla daleko vyrovnanější a klidnější, než třeba jeden jedenáctiletý valášek, na kterém jezdím doma ;). Tato neuvěřitelná klisna, kterou jsem si zamilovala a těším se na ni příští rok se jmenuje Gona :). Jak uvidíte, je překrásná i vzhledem... zkrátka ji ♥MILUJI♥. Ale nevím, nevím, jestli i ona mě, nezbývá nic, než doufat :D.

http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/JO_Cernik_-_ja_a_Gona

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama