Naše první LS - úspěšná CLS 2011

9. března 2013 v 4:54 | Nina |  Live Shows
Včera proběhla oslava narozenin Lin a s tím spojená velká Live Show výstava, já taktéž musím napsat článek :D.
Ráno jsem balila poslední věci, úpravy .. a těšila se! Vyrazili jsme kolem 10. hodiny, cesta z Chomutova do Chrastavy je dlouhá. Dorazili jsme v půl jedné. Když jsem šla okolo prosklených dvěří, přes které bylo vidět na jeden odkládací stůl s PS a BH.. myslela jsem, že jsem se ocitla v ráji... a když jsem vstoupila dovnitř, nemyslela jsem si to, protože jsem si byla naprosto jistá!! Hned jsem se tam přivítala s Lin, Karčou88, Steeple a s Frisullkou. Nemůžu si letošní CLS vynachválit, prostě..nedá se to popsat!!

Po dlouhém sestavování provizorního stolku od mamky z práce, který jste mohli vidět vedle stolku s občerstvením, naproti výhrám, jsem se mohla porozhlédnout a připravit koně. Jsem moc ráda, že jsem se podělila o místo s ostatními ;). Naši koníci se spřátelili například s koňmi Karči, Lišky..
Popovídala jsem si tam samozřejmě s Karčou, Lin, pak také se Steep, s Kiiki, Mazlem, Frisullkou, Pompinem..Liškou, s Petrou z ranche Solemio a s dalšími! Moc, moc ráda jsem Vás poznala!! :) Příští rok jedu určitě, určitě, na 100% znovu .. ^^

Lin jsem darovala Best Whishes, mojí repaint SCH Lipicánku, pak také něco z mé výroby, takovou maličkost, pro BH.. Snad se Ti to Lin líbí :) :D.
Samozřejmě jsme také vystavovali některé koně ;). Převážně Schleich, kteří se také nejlépe umístili. Dva CM SM (QH Silent Sunrise a Am.kl. Zazazzoo) se bohužel neumístili, ale myslím, že proti mazlovo Satisfactionovi nebo proti Chipsíkům jsem neměla šanci. tato kategorie, hned po performance a CM SCH byla pro mne nejzajímavější, vyskytli se tam opravdoví krasavci a nevídaná CMka ;).

Začnu od 6. místa, které získal Samuel (SCH Appa) v kategorii Stock. Dalším úspěchem nás mile potěšila Cora, která byla oceněna 4. místem v kategorii Arabians, jen škoda, že jsme se neumístili na 3. místě :D. Jedna z našich největších nadějí - RSS Bright Jewel of Privllage Success (neboli Bright Jewel Bla Bla Bla :D) obsadil 5. místo. Ale to nejlepší přišlo nakonec. Moje želíska v ohni kategorie SCH English Riding vyhráli 1. a 3. místo, a tak angl. setík od Péti! Blue Irish Diamond tak postupoval do 2. kola. Je až neuvěřitelné, že v celkovém hodnocení třídy Performance jsme vybojovali třetí místo! Neboli Reserve to Reserve Champion stužku! S úspěchy jsem nadmíru, nadmíru spokojená :').

Mimo vystavování, focení a seznamování jsem nakupovala ;). Ne hodně, ale něco přece. Vyzvedla jsem narozeninový dárek od TH - BH Classic Pony Games set. Od Mazla jsem si převzala objednávku z obchůdku, repaint IT klisnu, SM Nacho Salazara a mou opravenou Lady Moondance. Ale, co mne nejvíc potěšilo a úplně vyjukalo (samozřejmě v dobrém).. že mi Kája (Karča88) darovala Stablíka! Je to Barock pinto ze Shadowboxu. Já jí moc, moc, moc, moc děkuji! Slibuji, že se na RSS bude Bjůtymu dařit dobře a budu o něj přepychově pečovat! ;D
A jací koně mne zaujali? Na první pohled jsem rozeznala od ostatních třeba takovou Marcipánku od Hors, Juráška od Cof, s ním také Čokise, samozřejmě Mazlovo Stablíky, Kiikiina Embrace, který byl naživo jak živý.., Ratzzle Datzzle od Appy, Jazzbell od Lišky a její úžasnou poničku, krásného Etched Idíka by Moni, Animationa od Vivi, CM Tradíky od Steep a Anne11 a khla bych pokračovat.. :D Ani nevím, jak jsem si je mohla zapamatovat a ještě k tomu naživo poznat ;D. Zalíbili se mi i PS arábci nebo třeba jeden Locarno a Zennyata. Karča přivezla Berryho, milááčka mojeho a náš Cloudy si "vyzkoušel" Kylie :D.
A co Vy? Už před CLS jsem se těšila na Vaše články a fotky z CLS x). Tak to jdu všechno omrknout :). Mimochodem, já jich mám taky velké množství, ale to je na samostatný článek ;)..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama