Naši vítězopvé... CBG drazura 1. kolo

9. března 2013 v 4:57 | Nina |  Úspěchy
Včera odpoledne jsem už netrpělivě čekala na telefonát od Lisy..
Jak asi dopadla ta drezura... Zvládl Rodny nervozitu...neudělala Lisa závažnou chybu... umístili se oba do 8 nejelepších...??
Obava a naděje se mi střídali pořád jedna za druhou :) A ještě do toho fakt, že v pátek, je pátek 13.
Ale pak už to konečně přišlo. Na mobilu se objevilo jméno Lisa Br...
Dlouhý rozhovor Vám tu líčit bohužel nebudu :), ale Lisa v jednu chvíli tolik napínala.. že jsem věřila, že jsme obsadili jedno z posledních míst.... to bych však neuslyšela a následně nečetla BODOVÉ HODNOCENÍ na Seven-leg Filly ranchy...

Pouze úryvek z telefonátu...
Lisa: ,,Takže od začátku. Když jsme se připravovali na samotný závod, já neměla velkou trému, jako třeba před crossem nebo před westernem. Pomohla mi totiž myšlenka, že se drezury neúčastní Cof, a že Rodny už nějaký ten rok drezuru jezdí. Ale to je rozporné téma, favorité jako třeba Sii, Ginny, Horseen... No, ale těšila jsem se. Rodny nějak nervózní nebyl, vypadal asi jako při každý soutěži.... Zase pojedu před diváky a porotou, co si plést hlavu trémou, když to v pohodě odjezdim, co je mi do doupeřů...prostě kliďas jako vždy. Na kolbišti se projevoval taky klidně, ale zároveň z něj sršela energie. Provedli jsme úlohu, tak jak jsme cítili. Místy jsme i imrovizovali, toho jsem se bála nejvíc. Doufala jsem, že poznám něco z výrazu porotců, jenže ti jsou jako vždy poker face.."
- POKRAČOVÁNÍ POD VÝSLEDKY -
A TEĎ UŽ VÝSLEDKY...

↑ S těmito fotkami jsme soutěžili.
Lisa Bryanntová a Rond Noire (majitelka KONÍK)
18,3/20
Tak, tohle byli opravdu profi fotky. Při drezuře je nádherné rozmazané pozadí a popředí, nádherně zaostřeno a pozadí je výborně zvoleno, aby bylo do velikosti. Ohrádka - super! Tato fotka mě fakt okouzlila, je úžasná. Fotka ve výběhu mi spíš připadá jako fotka "v terénu", ale to nevadí, Rond Noire má asi vlohy kamzíka :D Je ale taky velmi zajímavě zaostřená jen na hlavu koně, a pozadí taky svěle zvoleno, zeleň, super.
Příště bych u té druhé fotky vynechala prostředí skály, nevypadá totiž jako fotka z výběhu, ale jinak vážně bezvadný!
- POKRAČOVÁNÍ TELEFONÁTU -
Lisa: ,,Ale jela jsem podle své hlavy, Rodny si to někde upravil podle sebe a já myslím, že to bylo všechno OK a s nadprůměrným hodnocením. Jenomže pak jel svou úlohu RSP Figaro a nám spadla čelist. Ten okouzlující vraník a jeho elegantní jezdkyně byli profíci. Nebyla jsem hodně nervózní, ale sebevědomí mi pořád klesalo a klesalo, ikdyž jsem si naopak myslela, že bychom mohli být na prvních příčkách. Na ostatní soutěžící jsem jen letmo nakukovala a nestačila jsem se divit z Rodnyho nadmíru klidného chování.
Po odjetí všech účastníků jsem prohodila pár slov s Lindou z LSR, Umík je dokonalej.... A pak...pak přišlo vyhlášení!
Ale vezmu to stručně.. O 3 desetinky bodu jsme bojovali s RSP Figarem, kupodivu Sii zůstala za námi. Ale, ale, pak...pak jsem se dozvěděla, že...že....JSME ZAJELI EXCELETNÍ JÍZDU, TÉMĚŘ BEZ CHYB, KTERÁ NÁS POSOUVÁ NA PRŮBĚŽNÉ PRVNÍ MÍSTO V CBG DREZUŘE.... Ovšem hlavní příčinou je neúčast Cof, která hodnoí druhé kolo. Je to určitě přísná porotkyně, ale uvidíme, každopádně, jsme moc šťastní, je to Rodnyho největší úspěch... a dopovím ti to zítra!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama