Obyčejný den ve stáji...

9. března 2013 v 5:53 | Nina
Jak to asi u nás vypadá každý den? Od rána do večera? Právě teď? :) To Vám všechno sice nevylíčím, ale potěším Vás zřejmě alespoň "ranním výřezem". Jednoho dne, myslím jarního? Už vím, bylo to po CLS, jsem vzala foťák a dumala jsem nad dalšími fotkami, co nafotím. Chtěla jsem zábavné, pestré a zajíamvé snímky, kdežto naprosto všední.. Přemýšlela jsem dost dlouho... Nafotit nějaký trénink nějakého koně a jezdce? Návštěvu koní na pastvě? Nebo pozorovat koníky ve stáji..? Ano! Už jsem na kápla! ;) Je kolem osmé hodiny ranní a právě míjím Katku, která mi líčí, jak krásně připraví Lakase na dopolední trénink s Oskarem. Do toho mi ještě zezadu přitakala Amy (amálie), že chce taky pořádně vyčistit náš, v té době, nejčersvtější přírůstek z CLS - tinkerku albínku My Flying Hope Avalanche.
A tak vzniklo toto album. Je, dle mého názoru, velice zajímavé a přesto tolik všední. Pokochejte se samy ;). Uvítám komentíky či hodnocení fotek!
Nutno podotknout, že většina čistících pomůcek mám vyrobené od Schleich13, luxusní gumové hřbílko a hřebelec od Yuzíka :) ...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama