Plavení a horký letní den

9. března 2013 v 6:24 | Nina
Dnes ráno jsem se byla podívat za Blackem, mým budoucím pejskem. Krásně jsme se oba vyvenčili :D, pohráli si a trochu potrénovali povely. Miluji povel zaštěkej, který umí! :)) Když jsem se s Kačkou vracela domů, co nevidím! Obrovská, ale opravdu veliká louže, nejspíš po dešti? Ikdyž na její rozměr je to hodně podivné. Okamžitě pospícháme domů a po obědě si to sem namíříme zase. Byla to vážně legrace. Nejdříve jsem nafotila pár Stablíků a i Šemíka u vody a pak my dvě bláznivé jsme si smočily nohy. I Lilly měla radost z toho zchlazení, protože bylo fakt parno... ale konečně po dlouhé době nás čeká slunný a teplý týden! :)
A navíc, jsem moc ráda, že díky SWCiM pořádané Horseen a Ginny jsem zjistila, jak vložit album z Rajčete na web dokonalým způsobem!
Akorát...je tu jeden problémek :D. Ano, minialbum zatím neumím vložit na web, ale díky nějakému odkazu, na který když kliknete, tak se vám zobrazí.... Je to divné, uvidíme, jestli se vám zobrazí, mě se zobrazilo. Ale nedáte někdo radu jak minialbum vložit přímo sem na web, jako tady: http://malapodkova.blogspot.cz/2012/07/swcim-2012-den-prvni.html ? :((
Předem děkuji :)
A ještě jeden úkol.
VYBERTE NEJHEZČÍ FOTKU POCO GOLDEN BARA A IN FLAGRANTIHO :) Prosím, děkuji! :)

Kdyžtak náhradní odkaz: http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/Plaveni_a_krasny_letni_den
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama