Povedený týden u koní 2011

9. března 2013 v 6:32 | Nina
Miluju jí...jsem na ní závislá.. ♥GONA♥

Ahoj všichni! :)
Včera jsem se vrátila z jezdeckého tábora... Jak to dopadlo? Budu vyprávět! Bylo to... nádherné, báječné, úžasné... ZATÍM NEJLEPŠÍ A LEPŠÍ SNAD NIKDY NENAJDU! JO Černík můžu všem vřele doporučit! Celé dny u koní....od rána až do večera... dvakrát denně ježděnní.. skvělí a výteční koně... příjemní a milí lidé, kteří se, dle svých zkušenností, málokdy u koní najdou!
Alespoň nakoukněte na jejich internetové stránky: www.jocernik.cz
Mimo individuálních vyjížděk, jízdárenských hodin a kurzů nabízejí také členství v tamějším jezdeckém oddíle! A pořádají také jezdecké letní kurzy - obdobu letních jezdeckých táborů! Ještě mají volná místa, já mohu po 1. turnusu jen doporučit ;).
O tomto perfektním týdnu napíšu ještě několik článků...mám přes 400 fotek (:D :D) a plno zážitků. Myslím, že Vás mé články o JO Černík také zaujmou ;). Mojí koňskou partnerkou byla Gona. Šestiletá ryzka Českého Teplokrevníka. Dokonalá.
Teď ke koním. Za ten týden jsem si promyslela hodně, i co se týče modelů. Měla jsem s sebou SM Freedoma s Lisou a s vybavením na parkur a SCH Yasmine s hříbětem.. Rozhodla jsem se a přesvědčila se, že za modely se nemusím stydět. Dříve jsem si myslela a měla jsem i zkušennosti s tím, že je lepší před některými hlupáky a dále před celou veřejností modely tajit. Ale to je hloupé!! Každý si hraje... i v padesáti.. A ten, kdo považuji mou sbírku a počínání s modely za dětinské, ať si hledí svého. Mám své koníčky a nehodlám se za to stydět. Od teď se nestydím člověku, s kterým se důvěryhodněji seznámím, pochlubit se svojí modelou sbírkou :). Také bude článek..
Co se týče živých koníků.. odjezd od své milované Gony a dalších koní, co jsem za ten týden poznala, jsem obrečela... Ne, to přeháním, ale skoro na brek to bylo :´). Zjistila jsem, že na pobyt kolem koní se od rána do večera jsem si opravdu zvykla a doma mi to bude hodně chybět. Mimochodem, ten pokrok ve svém ježdění, co jsem tady za ten týden udělala, doma na těch svých vyjížďkách u soukromníků udělám za měsíc... A s tím musím něco dělat! Už hledám nějaký jezdecký oddíl... MNĚ TAK STRAŠNĚ MOC CHYBĚJÍ KONĚ!!!!!! S tím se nedá nic jiného dělat... :´)..♥♥
Když ráno vstanete a máte plnou hlavu starostí, (ale to se nedá říct jako starosti...to je spíš plno skvělích zábavných úkolů! :)) jako třeba vypustit koníky na pastvu a připravit jim box, nakrmit, vyčist a další věci.. přecijen, naučí Vás to zodpovědnosti a řádu.. Takže mi to přineslo i menší změny (v zodpovědnosti!!) v osobním životě. Ale to jej jen vsuvka....x) x)
Takže shrnuto a podtrženo. Zítra jdu...jdu k zubaři na rovnátka... to neřeště, chci jen říct, že tu nejspíš nebudu. Od teď mi běží 14 dní volna a pak jedu s mamkou hlídat tetě psa do Liberce, což znamená znamenitý ráj pro focení, mě a koníky.. Samé výlety do úchvatné přírody, úžasné fotografické scenérie a atd... Těch 14 dní budu nejspíš chodit fotit ve volném čase tady v okolí a budu se věnovat RSS. Prostě modely.
ožná zařídím i ty živé koně. Prostě 14 dní plných koní - živých i SCH&BH :).. A nesmím zapomenout i na Howrse. Mám se starat po celé prázky o Karčin účet+o svůj ;).
Byla opravdu skvělá..♥ Jsem vděčná, že jsem zrovna na ní skočila svůj první skok :).. Ale to už předbíhám, o tom budu vyprávět ;)..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama