Shrnutí jarního focení 2011

9. března 2013 v 5:51 | Nina
Vytvořila jsem Vám rozsáhlejší album všech fotek z jara, které jsme zatím nezveřejnili. Je to shrnutí fotek z jarní pastvy, z vyjížďky na začátku jara a z procházky k vodě, kterou jsem nafotila ke konci května. Přeji příjemnou zábavu a pokoukání. Vyberte nejhezčí fotku! :)

Album obsahuje:
• Vyjížďka do rozkvetlého parku. Jednoho krásného odpoledne se Dominika s Pavlou rozhodly, že se projedou do rozkvetlé svěží přírody, která se po zimě probouzí. Dominika vzala svou Fun Tazii Coral bez sedla, jen s uzdečkou. Pavla sice osedlala Lakase, ale ušetřila ho udidla a vybrala si bosál.
• Shantal de Luxe, Lakas a Libretto na pastvě. Někdy v dubnu bylo příjemně teplo a pár koní se zdržovalo na okraji pastvin. Byla to nádhera pozorovat Shantal procházející se v rozkvetlých lesíčcích jarních květin a dva nezbedníky prohánějící se mezi zeleným porostem. To vyžadovalo pár snímků!
• Procházka k vodě. Ke konci května jsme vyhnali frísku Scarlett a hřebce Persyho k blízké řece. Oběma to očividně nevadilo a vznikly povedené fotky s nádechem nadcházející letní pohody.
Odkaz na album:

http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/JARO_2011_-_shrnuti_jarniho_foceni

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama