Silvestr na RS 2011

9. března 2013 v 6:00 | Nina
Je to už sice déle, co jsme přivítal nový rok, ale nestihla jsem vložit fotky. Je to taková malinkatá party, konající se v podvečer na ranchy (modelově; na BH části).

Bára, Kayla a Suzi si udělaly soukromou předčasnou oslavu Silvestra. V ranchové klubovničce pojedly různé dobrůtky, něco dobrého k pití.
Když se podvečer chýlil ke konci, došlo na přípitek. Velké holky si tikly skleničku šampaňského a Susan pomerančovým džusem. Po dojemném objímání vyrazily ke svým rodinám. :)

Zatímco na jedné části RSS proběhla skromná oslava, na jiné části proběhla ještě skromnější oslava. Lisa (SM), nikdy neprožívá Silvestr nějak vážně. Letos si vzala pár koníků bez sedla a bez uzdečky, jen tak skoro ve volnosti, na halu. Aby s fotek alespoň trochu vyzařoval onen svátek, trochu je Lisa vyzdobila. A protože je tato jezdkyně více než praktická bylo to zároveň cvičení Horsemanshipu, jelikož někteří koně plno lesknoucích se flitrů nemají v lásce.
Pozn.: Fotky v klubovně jsou o poznání horší, než fotky na jízdárně. V klubovně bylo horší světlo a zkuste si něco fotit při posledních momentech před půlnocí! :DD Navíc, stůl, na kterém mají holky občerstvení, zrovna není pravý ořechový, ale abych dávala jinou barvu ubrusu, než je prostěradlo na válendě, se mi moc dávat nechtělo ^^.. BTW, zmiňovaná klubovna je jen dočasná, jinak je to polička pro classici a tradíky - no, jo, ty čytři koně tam mají luxusní místo! :D Ale, co když k nim z CLS přibyde Brituška? :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama