Vyjížďka do budoucího domova

9. března 2013 v 6:11 | Nina
Dnes odpoledne jsem pomáhala rodičům odklízet posekané klestí, keře a trní z našeho pozemku. Možná jsem vám to ani nepsala, nedí divu, ani to sem moc nepatří, ale loni rodiče koupili pozemek. Nyní bydlíme v poklidnější části města a onen pozemek je blízko odtud, v okolí takových malých vesniček, téměř na venkově. Počítáme, že tak za tři roky se budeme stěhovat, právě tam :). Zatím je to ale jen část zorané, část zarostlé půdy, vyměřené jen dřevěnými kolíky. Až ta společnost, co to má na starosti, vybuduje sítě jako elektřinu a vodu, bude výstavba nového domku záležet už jen na našich financích. Tak držte palce, ať se na to opravdu překrásné místo dostanu, jak nejrychleji to půjde. Protože čím dřívě, tím rychleji budou naprosto úžasné fotky třeba z vodní nádrže, nebo z úžasného hliněného náspu před nádrží anebo z dokonalých březových hájků.
Jsem naprsoto unešená... je to tam opravdu nádherné... a já tam budu bydlet :). To je ale až za dlouho, bohužel.
Teď k fotkám.

Zaujala mě pěkná polní cesta, která byla naprosto ideální na focení. Vždy jsem záviděla třeba Samanthě, která může fotit na poli :). Nevím, ale prostě mě to nějak přitahovalo, asi proto, že nemám takovou častou možnost si to vyzkoušet.
Dopoledne mi připadalo, že má Šemík (Champaign Rose) nějak málo fotek do profilu a beztak jsem nedávno chtěla nafotit vyjížďku velkých koní, a tak bylo jasno. Zabalila jsem tedy Šemíka spolu s jeho majitelkou a její maminku Kaylu s Twingem.
Fotila jsem jen na cestě, měla jsem v plánu i tu slibovanou vodu, jenže pak jsem musela jít pomáhat s tím chroštím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama