Vyjížďka s Lordem 20.2.2011

9. března 2013 v 6:30 | Nina
Dnes ve čtvrt na deset jsem vyrazila směr Hrádečná. Ano, jela jsem za koňmi! Když dorazím do stáje, vidím, že tam přibyl jeden nový koník, že by pořídili nového na ježdění? Nakonec jsem zjistila, že je tu pouze na výcvik, a to do zápřehu a na ježdění. Je to ale kousek, řeknu Vám ;D. Krásný Starokladrubský vraník, pět let, s výbornou povahou, moc jsem si ho oblíbila :). Příště Vám ho vyfotím ;). Má dlouhé jméno nějak Sacramoso a ještě něco. Vždyť víte, jak mají tihle koně složitá jména podle jejich rodových linií :D, zkrátka říkáme mu Sam.
Přidělili mi Lorda, což je tažný hnědák, takový trochu ňouma :D, ale neublíží. Lucky odpočíval, protože měl jet později na nějaký Masopust nebo co :D. Nauzdila a nasedla jsem Lorda, nauzdila jsem i Twinga (kůň trenérky) a mohli jsme vyrazit.
V přírodě na horách mne docela překvapilo, že je tam stále minimálně půlmetru sněhu, chvilkama byla zima, ale jinak po celou dobu krásně svítilo sluníčko. Koním to občas klouzalo, byli naštěstí opatrní, protože se o sebe taky báli, takže naštěstí nehrozilo nějaké velké zlobení. Šli jsme klasickou cestou a vycválali jeden kopec, moc jsme ani neklusali, aby se koně neuhnali a nedostali rýmu. Lorďák vcelku poslouchal, ale stále a stále mi ho nejde donutit, aby šel svižně a soustředěně, a hlavně aby se neloudal půlkilometru za Twingem (což je kůň trenérky).
Po vyjdě jsem byla celá mražená, taky bych chtěla mít zimní srst ;). Ve stáji jsem oduzdila, odsedlala a připravila Luckyho na ten Masopust. Musela jsem složit uzdečku :D. A potom mu ji nasadit. Když jste malého vzrůstu jako já, tak potřebujete na uždění Luckyho minimálně 15 minut, on pořád cpe hlavu nahoru a taky nechce udidlo :D.
Jinak se za těch pár týdnů, co jsem tam nebyla nic nezměnilo a nejlepší je, že o jarních prázdninách, což je přesně za týden budu ke koníkům docházet skoro každý druhý den!
- Lord a já
Já vím, že je zde tahle fotka nejmíň stokrát, ale já
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama