Zvu vás k nám do stáje :)

9. března 2013 v 6:32 | Nina
Ne, nyní se nejedná o naše koníky doma (tím chci říct modely koní), nýbrž živé koníky. Ty ale bohužel nemáme doma :).
Právě jsem pohlížela net, když náhle narazím na web naší stáje! Ona to vlastně není stáj jako taková, je to malá stáj soukromníků, téměř nic oficiálního, ale když sem za koňmi (a lidmi :)) docházíte už čtvrtým rokem, usoudíte, že je to mnohem lepší než nějaká velká parkurovo-drezurní komerční stáj ;)..
Takže při mé sobotní procházce internetem jsem skoro po třech letech zjistila, že vlastně naše stáj má web :D. Tak to je teda hezký... :D :D Nevím, že existuje eb naší stáje skoro tři roky, a to tam chodím čtyři roky :*. Takže dneska jsem si tedy po těch třech letech udělala takové menší překvapení :).
Chtěla bych Vás pozvat na menší nahlédnutí do stáje, kam chodím. Na webu naleznete místní koníky, tým, mnoho a mnoho fotek a jiné zajímavosti :).
Rozhodně se tímto nechci chlubit, vím, že to není ta "velká komerční slavná stáj", ale věřte mi, já bych to nevyměnila!!
Vás seznámím (ale už je nejspíš znáte z těch mých vyprávěních) se svými miláčky - moji oblíbenci, které mám pravidelně přidělené :), jsou LORD a LAKY. Zpočátku mého ježdění jsem párkrát nasedla na Bubíka. Bohužel, staršího Ferdu a stájového divocha Twinga asi nikdy neosedlám :D, ale co když někdy?
Ještě musím dodat, že web obsahuje spoustu krásných fotek, hlavně koní samozřejmě.. :) A..mám tam jednu fotku, nebudu radši upřesňovat jakou...x)

TAKŽE ZDE JE ODKAZ :)

http://hradecnakone.webnode.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama