Přípravy na CLS 2012

4. dubna 2013 v 21:44 | Nina |  Live Shows
Na přání Káji, píšu něco o přípravách na Celebriting Live Show 2012 :).
Hodně jsem přemýšlela, o čem tento článek bude, protože je tu nevýhodá taková, že tento článek bude bez mých fotek. Nedá se čím ilustrovat. Fotky rozdělané scénky sem dělat nebudu - kvůli strategii a copyrightu :P. A tak mě náhle napadlo, že bych vám stručně představila naše nejnadějnější reprezentanty.

NYLS 2012


Nejprve pár slov na záčetek - tedy o těch přípravách... :D
Dlouho jsem s nějakým připravováním otálela. Ale přihlášky jsem začala psát někdy v lednu, ale pak si říkám - ještě to určitě pozměním a tak není třeba zasypávat Linin mail zprávami o změně ve startovní listině. Dnes už mám na jízdárně (:D) vystaveno několik 100% účastníků. Konkrétně tam je převaha Schleichů. Pár SM a jeden Classic s Tradíkem. Scénka tam taky jen tak postává nedodělaná. MM, dneska jsem tu první se Schleichy načala. Už ji mám skoro hotovou, určitě si na ní pochutnají vyznavači mé úchylky pro detaily, jsou totiž to hlavní na scénce číslo 1. akorát nevím, jak to s přípravou stihnu přímo na CLS...:D Druhá scénka bude detailně méně náročná, zato její výroba bude horší, než té první. Ale jsem na obě dvě pyšná! :P Snad se umístí aspoň jedna.
Co se týče obchůdku, hhhhh, ten vázně nejvíc!! :D Ale chci vám udělat radost, takže až budou hotové scénky, vrhnu se na něj. Otázka je jestli to stihnu.
Už mám jasno, kdo pojede a tím myslím živé účastníky. Slíbila jsem, že s sebou vezmu mojí kámošku Kačku, ano, tu znáte z mnoha mých fotek s tím krásným černým malým pejskem ;D. A dále, povezu Karču! :) Už se na ní tolik těším! Jupí, pojedou moje dvě "sestry"! :)
Kdyř už jsem u obecného plánování CLS, přibydou také nějací přírůstkové hned na místě. Budu mít obrovský frmol hned ze začátku, tak se na mě prosím nezlobte, pokud budu hektická a uspěchaná. Musím zabrat místo, vybalit koně, přebrat Britušku a SM překážky od Appy, dopsat nějaké koně, uskutečnit osobní odběry koníků, které jsou u mě na prodej.... fůůů, to bude práce! ale v průběhu výstavy to bude lepší, teď si musím dát cíl (A SPLNIT HO) seznámit se s vámi, jak nejlíp to jde! S mnoha lidmi a prostě...udělat si přehled o vás osobně ;).
A teď, už konečně, k nadějným reprezentantům:
Britannia - moje kráska nesmírná ♥ Bude se jmenovat Yasirré a bude to Angličanda.

Foto není moje - zdroj: google obrázky

Šemík - Champaign Rose - já trubka největší prošvihla jeho kategorii na NYLS, takžeto bude jeho premiéra :)
Me Blanco - úplně nečekaný přírůstek, úplně nečekaného rázu!! Prý je tu jediný v ČR, zatím :) Tak se ukaž Blanko! ;)
Un Ami - můj nejdrastičtější CM :D Uvidíme, ale mně se prostě líbí.
Do Me A Favour - moje CM láska od Lanyi, miluju jí! Spousta lidí také...tak, doufám...:)
Gaya - podle Karči nepovedený repaint, ale má své kouzlo. Ty nedokonalosti ji dělají dokonalou! ;)
Avanta de Noble Nahymanas - moje oblíbenkyně a taky drastic CM, jenže na NYLS neuspěla, což nechápu - mně se tam líbila nejvíc, ale to všem majitelům jejich koně :))))))
Dále by mohli potěšit nějací LSQ Schleichové... uvidím. Možná vemu i Nonsense, jenže se bojím, že se tam střetne se svým dvojníkem, popřípadě dvojníky. stejně tak OF SM Barock Pinto Baroque Beaute. Moje ostatní CM SM nemají šanci...:D :| Ale, na NYLS mile překvapila The Sweet Fairy Tale, takže za odměnu pojede ;). No, a největší šanci dávám scénkám. Co se týče performance bez scének, na NYLS se Cloudy s Bárou neumístil (samozřejmě, byl to jejich první závod, ne?) xD. Ani nyní asi nepojedou.
Toť vše. Letošní CLS beru ve znamení CM Schleichů, Schleichů OFek, SMíků a scének. :)
Teď na vás mám pár otázek, které bych si přála, abyste vyplnili! :P
► Jedeš na CLS?
► Jaký kůň (koně) z RSS, si myslíš, že má největší šanci na úspěch? (nezapočítávají se scénky a performance)
► Koho bys chtěla (je tu nějaký kluk? :P) vidět na CLS a není v seznamu... Z koní na RSS.
► Setkáme se osobně? :)
► Jak se těšíš?
wow....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama