Červen 2013

Vyrážím ke koním!

29. června 2013 v 20:20 | Nina |  Aktuálně
Páni! :D
Oni jsou..................................................jsou PRÁZDNINY! :DD

Juhů! Také máte takovou radost? ^^..

Včera jsem s kamarádkou pořádně oslavila ten poslední den školy a řádně jsme přivítaly prázdniny. Za vysvědčení mi byl věnován onen oslavovaný den doma s kamarádkou - spousta jídla, grilování, plno lahůdek a žádné starosti a povinnosti :P. A také týden u koní. Nic hmotnějšího jsme nedostala. Možná z těžší situace, ve které jsme se ocitli. Je to první výzo, za které jsem nědostala hmotný dárek. A víte co? Možná to budu praktikovat častěji! Protože včerejší den jsme si velmi užila. A ten den přinesl tolik skvělých zážitků, které nenahradí žádný ač drahý hmotný dárek! :)

Nu. Co dál. Co vás čeká?

- šest přednastavených článků (od 30.6. do 6.6.)
- představení dvou nováčků
- velká "event" na ranchy

Právě teď bych vás ráda upozornila, že jedu od zítřka do soboty pryč. Jedu na koňský tábor. Na to nejlepší místo s koňmi, které znám. Už potřetí! Jej, jak já se tam těšíííím! ^^.. Moje oblíbená kobylka Gona má prý hříbátko. Nádhernou klisničku zbarvení izabela. A už jsou prý k ježdění i mladí koně! Páni...to už je dlouho...ještě před dvěma lety to byli dvouročci! :D Sice jsou k ježdění jen zkušennějším, ale stále uchovávám maličkou naději, že bych si na některém z nich mohla vyzkoušet třeba krok? :)))) A když ne, budu na své Goničce anebo Dredě oprašovat základy skoků. Ani nevíte, jak jsem šťastná, že můžu jet! Těšte se na fotky! :))))))

Nyní vás všechny jdu oběhnout, abych získala přehled a vy abyste věděli, že jsme aktivní a tudíž přišli shlédnout přednastavené články. Abych se s nimi nepřipravovala zbytečně :).

Zleva: Guana alá Dreda, Galdamer a Gona

Prázdninám a modelům hurá!

23. června 2013 v 12:26 | Nina |  Aktuálně
Sláva! Můj další náročný školní rok je u konce. Pouze doznívá školním výletem, na který jedu ode dneška do středy. Ve čtrvtek ještě na sportovní den (který se za nepřízně počasí ruší, což by mi nevadilo) a v pátek je očekávané vysvědčení. A pak... a pak... Dva měsíce v poklidu a letní náladě! :) Pokud nám to tedy počasí dovolí. Dost už opěvování konce června...
Objevila jsem se tu po 20 dnech. Pauza svůj účel splnila, udělala jsem pro vysvědčení mnoho, neříkám, že úplně vše... Ale stejně, když něco nedovedu k dokonalosti, nejsem spokojená. A dokonalý člověk stejně neexistuje. No, znáte mě :D.
...budou nejspíš dvě dvojky. Na prvák to ujde.
Nafotila jsem (dle mého názoru) vcelku pěkný fotopříběh u tety na zahradě. Na nádherné prostorné zahradě, kterou ze všech stran obklopují stromy, dekorativní keříky a desítky druhů okrasných rostlin. Pozadí fotek tedy lahodí oku. Vzala jsem Traditional, takže jsme se bláhově vyřádila na detailech, což u Tradíků více než zbožňuji. Téma je závod.... To pro takové lehké navození těšení se na fotečky! ;) Ty chystám zveřejnit po středě, kdy přijedu z výletu a budu pracovat na znovuuvedení mého ranche do aktivního režimu. Aby ty mé přednastavené články na období od 30.6. do 6.7., kdy budu na koňském táboře, někdo četl! :)
Mimo jiného mám spoustu dalších fotek. Nezveřejněných samozřejmě. Klasika.
Poslední dobou se vyžívám ve vintage stylu. Něco jako retro.. Nová počínající vášeň? Tu kabelku, jak jsem psala, jsem již sehnala. Je to skoro přesně to, co jsme hledala. Je černá, koženková, zapínání jako aktovka, do ruky i popruh přes rameno. Spousta kapes. Ách.

To jest prozatím vše. Jdu navštívit některé z vás, abych se opět trochu dostala do povědomí a menší přehled, co se děje na rančích také neuškodí.
Zdravím vás a přeji hezký poslední školní víkend a následující týden!! :))
Nina
Toto je něco málo z vintage fashion, ve které jsem našla zalíbení. Přesně pro mě - drobné zdobení, detaily, jemné barvy...
Hmm, už se tolik těším, až opět budu v horkém letním odpoledni hledat stín v této útulné stáji... Již příští týden.
(c) Nina
Black se stává čím dál více objektem mého fotografického snažení. Aneb miluji pohybovky!

Školní pauza

2. června 2013 v 13:56 | Nina |  Aktuálně
Ne. Ještě bohužel nemám prázdniny :(. Myšleno v tom opačném slova smyslu. Já dávám prostor pro školu. Momentálně.
Potřebuji co nejlepší vysvědčení. A to už nejsou žádná slova do větru. Prozradím vám malé tajemství. Chtěla bych jít po gymplu na medicínu a vůbec se mi nechce do přijímaček. Takže bojuji o to, abych za poslední čytři roky gymnázia měla na koncové výzo tak maximálně tři - dvě dvojky. Takže makám jak jen to jde. Uvidíme tedy, jak mi prvák skončí.
...
Každopádně. Nejspíše se to tu nehne do 18. - 20. června, kdy se uzavírají známky. Vězte, že pro mě samotnou to není lehké, skoro za tři týdny nesáhnout na web. Ale doufám, že to pochopíte :).