Listopad 2013

Sedar

27. listopadu 2013 v 6:00 | Nina |  Přehled modelů


Sedar

Lipický kůň
valach
OF Schleich

Sedar je jedním ze zakladatelů Rosewoodského chovu. Jeden ze Steliných úplně prvních koní. Stál u zrodu celého ranche. je otcem mnoha potomků jak v naší stáji, tak i mimo ni. Zanechal potomky například na ranchy Two Horses, Hvězdovec, Savana Dial a další. Nyní působí už jen jako plemeník a užívá si zaslouženého odpočinku po náročné drezurní kariéře.

Sedar je můj velmi ceněný koník. Vždyť je to můj úplně první Schleich! Nezapomenu na den, kdy jsem ho od taťky dostala. Ten den totiž odstartoval mé ranchování :). Společně s kamarádkou Natálkou jsem si založila tehdy ještě "na koberci" ranch Zlatá Podkova. Tolik jsem si se Sedarem a Stelou (mou první jezdkyní) nahrála... A byl to právě on, podle kterého jsem zadávala poprvé do vyhledače slovo "Schleich" :).

RR 24. 11. 2013

24. listopadu 2013 v 20:07 | Nina |  Aktuálně
Páni! Poslední "Rychlý report" 5. srpna! :O
Hups!

  • Chtěla bych, abyste měli na vědomí, že přes týden tu nejspíše nebudu aktivní. Co den to nějaká větší písemka minimálně z jednoho předmětu .... #gympl# achjo....
  • Pracuji na rekonstrukci a doplnění profilů! Už mám 5 profilů z něco přes sta koní.... juhů! :D Vlastně počkat... Mohla bych vám je přednastavit na tento týden...
  • Moc mě těší vaše zpětná reakce na předminulý článek :). Jsem ráda, že se mám kam vrátit, a že stále na mě někdo čeká. To mě popohání kupředu a k tomu, abych vám stále dělala radost v podobě svých příspěvků, děkuji :).
  • S předchozím bodem souvisí i tato informace. Ano, pro radost některých z vás samozřejmě opět těch 24 článků na prosinec bude! Už se na nich pracuje! ;))
Nashledanou o víkendu :).
Minulý týden bylo ve stáji veselo. Report s fotkami "coming soon" :)
Ale jedna věc.... Jdou vám zmenšovat obrovské obrázky přímo v editoru blog.cz? Mně totiž ne! :! Proto tu musí být tato fotka s hrůznou velikostí, která zpomaluje web a zabírá paměť. Grr....

Poslední podzimní dny.

24. listopadu 2013 v 19:53 | Nina
To je vtip!
Dnes odpoledne se konečně odhodlám vzít pár koní a foťák, nafotit ty poslední stopy po podzimní náladě a nyní, když o tom pomalu vyprchávajícím podzimu píši, začíná sněžit! :D

Připusťme si tedy fakt, že hřejivý podzim plný pestrobarevné plejády barev končí a co nevidět přírodu zahalí ledově krásná zima.

Připadám si jako by ve se ve mě znovu a znovu probouzelo horlivé očekávání té nádherné vidiny bílé přírody zahalenou do své zimní róby. Tenká vrstva ledu, která pokrývá větve stromů je vzpomínkou na mrazivé ráno. Příroda spí, kolem dokola se rozprostírá neuvěřitelné ticho. Zima vládne svou ledově krutou krásou...
Ano, přesně na ten okamžik čekám celý rok! Také tolik prožíváte své fotografické výlety? :D

Zpět však k letošnímu podzimu. Představuji vám sérii záběrů našeho chomutovského podzimu. samozřejmě v modelovém provedení. Nejlákavější a nejpropracovanější jsou skokové fotky Le Patrona. Jako druhé vás upoutají nejspíše fotky vyjížďky focené s Traditional. Chyby (a že jich nebylo málo) na surové fotce jsem se pokusila vykompenzovat ve svém nejoblíbenějším programu Photo Zoner Studio 14. Stejně tak i ty poslední dnešní fotky, které bohužel postrádají ony poslední hřejivé paprsky podzimního sluníčka. Doufám, že vás zahřejí alespoň prostřednictvím účinkujích na fotce - tedy mých dvou customized modelů :).
Vánoce za dveřmi

23. listopadu 2013 v 22:26 | Nina |  Aktuálně
Blíží se Vánoce :). Také se tolik těšíte?
...
Nebudu chodit kolem horké kaše. Vím, že to tu zeje prázdnotou už nějaký měsíc. Abych pravdu řekla, teprve nedávno jsem si vzpomněla na tento e-ranch mé Rosewood Stable. Téměř celé dva měsíce jsem sem nezavítala a to ani pouhou myšlenkou.

Nebylo to úmyslně.

Dnes je tomu jinak. Konečně tu opět zdravím všechny zbloudilé návštěvníky. Můžu jen doufat, že své věrné návštěvníky opět získám zpět. Nemůžu slibovat, že vás nezklamu, nýbrž mi to "mimosběratelské povinnosti" nedovolují. Jsem si však jista, že moje sbírka, můj sběratelský koníček, moje Rosewood Stable v zapomnění ještě neupadla, dovolte mi tedy zpříjemnit vám ten předvánoční i vánoční čas svými příspěvky o mé sbírce, o mém modelovém světě :).

Náležitě užívejte předvánoční čas.... :)


Vaše Nina